корм преміум Класу відтепер у Львові
Essential Foods
ЄДИНА МІСІЯ: ПОКРАЩИТИ ТА ПРОДОВЖИТИ ЖИТТЯ СОБАК
HI Paw hotel&care є офіційним представником Essential Foods у Львові.

Essential Foods – це новий стандарт харчування для домашніх тварин. Essential Foods - це кращі в світі, відзначені нагородами, беззернові корми для собак та котів. Запатентований принцип
"BOF" (поведінкова оптимізація за рахунок стабілізації цукру в крові) робить цю продукцію практично недосяжною для конкурентів.

Бездоганна якість - основний принцип Essential Foods, закладений безпосередньо засновником компанії Крістіаном Дегнером-Ельснером. Вся продукція виготовлена відповідно до найвищих світових стандартів з добірних високоякісних продуктів, які призначені для вживання людиною та проходять ретельний контроль.

Корми Essential Foods виробляються в Великій Британії.
THE BEGINNING Small size - це унікальна їжа для цуценят і юніорів, які будуть важити до 15 кг в зрілому віці. Якість інгредієнтів лише найвищого рівня.

Також можна годувати собак під час вагітності та до того часу, поки цуценята не досягнуть 6-8 тижнів. Завдяки поживному корму собака отримає більше енергії та сили до пологів та під час вигодовування цуценят.

Свіжа і дегідрована курка та качка, лосось, форель, яйця складають 85%. Високоякісний корм містить 34% білків, 22% жирів, 8% мінералів, 3% клітковини, а також Omega3, Omega6, Кальцій та Фосфор.
BOF - СЕНСАЦІЯ У ХАРЧУВАННІ ДЛЯ СОБАК

Поведінкова оптимізація продуктів харчування (BOF) - це принцип збереження стабільного рівня цукру в крові протягом доби. Високий вміст свіжого м'яса і низька температура підготовки означає, що ваша собака отримує виняткові поживні цінності на відміну від масово-фірмових продуктів для домашніх тварин. Результати з BOF захоплюють дух. ESSENTIAL FOODS позитивно вплине на психічний баланс вашої собаки
CONTOUR - це повнораціонний корм, спеціально розроблений для: собак, які мають надлишкову вагу або тенденцію до неї; кастрованих або стерілізованних собак, оскільки такі втручання впливають на вимоги до харчування.

Для створення високоякісного корму використовуються лише інгредієнти найвищої якості. Не містить зерна і відповідає принципу BOF.

До складу входять : свіжа та дегідрована курка і качка, лосось, форель, яйце.

Містить 78% свіжого м'яса, 33% білків, 13% жирів, 8% мінералів, а також вітаміни Omega6, Omega3, Кальцій, Фосфор та ін.

NAUTICAL LIVING - унікальна їжа для дорослих собак всіх порід, завдяки особливо високому вмісту OMEGA-3 показаний при проблемах шкіри та шерсті.

Інгредієнти, які входять до складу лише найвищої якості. Не містить зерна і відповідає принципу BOF.

Містить 77% свіжого м'яса. До складу входить : свіжий і дегідрований лосось, форель, оселедець, сезонна риба і яйце.

Овочі, насіння, зелень, ягоди, фрукти, вітаміни, мінерали складають - 40%, Білки - 30%, Жири - 16%, Мінерали 8,5% - Клітковина - 3,5% ,Волога - 8,5 %, Omega 6 -1,0% , Omega 3 - 4%, Кальцій - 1,7%, Фосфор - 1,2%

SUPERIOR LIVING - це спеціальна їжа, яка призначена для дорослих собак всіх порід нормального рівня активності.

Для приготування високоякісного корму використовуються виключно інгредієнти, які класифікуються, як придатні для споживання людиною . Не містить зерна, відповідає принципу BOF.

До складу входить 80% свіжого м'яса, а саме свіжа і дегідрована курка і качка, лосось, форель, яйце.

Білки складають 30%, Жири-18%, Мінерали-8,0%, Клітковина - 3,5%, Вода-8,5 %, Omega6 - 2,8%, Omega3 -1,6%, Кальцій-1,6%, Фосфор -1,3%

STAMINA - це унікальна висококалорійна їжа, спеціально розроблена для активних собак, які працюють з особливо складними ситуаціями або напруженим способом життя. Ви можете подавати їжу під час особливо виснажливих періодів або на постійній основі.

А також STAMINA підійде для собак, які мають тенденцію до зниження ваги.

До складу високоякісної їжі входить : свіжа і дегідрована курка і качка , лосось, форель, яйце, які складають 88%. Овочі, зелень, ягоди, фрукти, вітаміни становлять 30%.

Поживна цінність корму : Білки - 34% , Жири - 24%, Мінерали-8,5%, Клітковина - 3,5%, Вода - 8,5 %, Omega6 - 3,9%, Omega3 -1,8%, Кальцій -1,6%, Фосфор -1,3%.

THE JAGUAR - це оптимальна їжа для котів і кошенят всіх порід і вікових груп. Завдяки унікальному рецепту, який містить 95% курки, лосося, форелі і яєць навіть найперебірливіший котик обере високоякісний корм від Essential Foods.

Свіжа і дегідрована курка та качка, лосось, форель, яйця складають 95%. Овочі, насіння, зелень, ягоди, фрукти, вітаміни, мінерали - 20%.

Поживна цінність корму : Білки - 40%, Жири -20%, Мінерали - 9,0%, Клітковина - 3%, Волога - 7%, Omega6 - 3%,mega3 - 1,4%, Кальцій- 1,7%, Фосфор - 1,5%